“כשאתה רואה מישהו נועל את מגפיו הכבדות, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהרפתקה הולכת להתרחש"  פו הדב

 Spring  Journey

Spring journey!

המסע הוא בעצם טרק מאורגן עם תכנים של פסטיבל!
טרק ממרומי החרמון ועד חופי הכנרת בליווי מוזיקה, הופעות, יוגה ומגוון סדנאות. למסע צוות לוגיסטי שידאג לנו לאוכל, מדורה, שינה טובה, והקפצה של הציוד בין החניונים.

 

את המסע נפתח ב22/3, בשישי שבת של חגיגת עולמים בחורשת איקליפטוסים קסומה ואת סוף המסע נחגוג בשישבת, 05-06/04, על הכנרת

ביום ראשון, 24/3, תהיה הקפצה מהבניאס להר החרמון לתחילת מסלול ההליכה!

הטרק עצמו הוא מהר החרמון ועד הכנרת, דרך שביל ייחודי שבנינו למסע, ועובר בשבילים מיוחדים ואינספור מעיינות ונחלים! כל יום נעבור במקור מים, נטבול, ונתמלא באנרגיות.
את המסע ילווה צוות לוגיסטי שידאג לציוד מטבח מלא, מזון, מיכל מים, מזרנים לשינה, קרשים למדורה, העברה של הציוד האישי מחניון לחניון ועוד מלא הפתעות 🙂
בנוסף יהיו הופעות אקוסטיות בלב הטבע, סדנאות ליקוט, שיעורי יוגה ומדיטציה, מתחם טיפולים (עיסוי שוודי, רפלקסולוגיה ועוד) וסדנאות מעניינות וייחודיות – הכל בלב הטבע.

אנחנו הולכים בשבילי המסע בימי ראשון עד חמישי ובסופי השבוע מרימים מאהל גדול ומשותף בלב הטבע, שבו נוכל לנוח מההליכה של כל השבוע, להינות מהביחד, או מהלבד, לקחת חלק בהופעות, ניגונים או פשוט להיות.
מי שירצה, יוכל לצאת לפנינות טבע או לטיול של שבת באזור המאהל.

רוב המסלולים הם סביב ה8-12 ק"מ ובדרגת קושי של בינוני ועד מיטיבי לכת.
במהלך ימי ההליכה, נתעורר מוקדם בבוקר לתה וקפה סביב המדורה ולהכנת ארוחת בוקר משותפת וסידורי בוקר אישיים וקבוצתיים (סידורי מזרנים וציוד משותף). לאחר מכן נצטייד בארוחת צהריים, נתאחד למעגל מתיחות\מדיטציה\יוגה, יינתן הסבר על יום ההליכה, ונצא למסלול 🙂

בסוף כל יום הליכה נגיע אל חניון הלילה, נכין ארוחת ערב משותפת ומפנקת, נעשה מדורה וננגן, נקשקש וגם נשתוק סביבה. נישן על מזרנים מסביב למדורה ומתחת לכוכבים (עדיף לישון תחת מיליארד כוכבים מאשר במלון 5 כוכבים), או באוהלים. יש להצטייד בשקי שינה וביגוד חם ומומלץ להביא אוהלים. הלילות הראשונים יהיו קרים!

האוכל במסע יהיה טבעוני, אך אל חשש, הוא יהיה מגוון, מזין, בריא ומחזק. ואפילו הוא יהיה מאוד טעים!
הוא יכלול הרבה קטניות ודגנים, פרות וירקות, ויכיל את כל אבות המזון. בדיוק מה שצריך למסע רגלי ארוך! לאוכל יש חשיבות עליונה במסע ולכן אנחנו נשקיע בו את כל האהבה והמרץ. הבישול הוא קבוצתי ויש להצטייד בכלים רב פעמיים למסע (קופסת אוכל עם סגירה טובה, כוס, קערה וסכו"ם) אנחנו לא דוגלים בחד פעמי.

מוזמנים ומאוד מומלץ להביא כלי נגינה, מכל הסוגים והגדלים.

Spring Journey

*תכני המסע והמסלולים עשויים להשתנות

"כבשים מטפסים על הר ואני מתרחק מהכפר, מקל וחליל ביד מסתכל לשמים ושר" היום עולה/ מאיר בנאי